Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Боровик.JPG
Боровик Денис Васильович
Посада: Науковий співробітник, лікар-хірург судинний
Місце навчання: Медична академія м.Полтава
Стаж: 17 років
E-mail: borovik.denis@gmail.com

Лікар вищої категорії

Народився в 1984 році. 

В 2007 році закінчив Українську Медичну Академію м. Полтави за спеціальністю лікувальна справа.
З 2007 по 2010 рр. проходив інтернатуру за фахом хірургія на базі Національної Медичної Академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
З 2010 по 2012 рік проходив клінічну ординатуру на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова в відділі мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії.
З 2012 року прийнятий на посаду молодшого наукового співробітника відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії. Пройшов спеціалізацію
за фахом "Судинна хірургія" на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, ТУ "Пластична хірургія молочної залози", "Пластична хірургія обличчя", "Пластична хірургія тулуба", "Пластична хірургія кінцівок", "Основи реконструктивно-відновної мікрохірургії", "Мініінвазивні техніки в пластичній хірургії" ( мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, ботулінотерапія).
Має 14 спільних статей та 4 спільних патентів на корисну модель.