Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Габрієлян АВ.png
Габрієлян Артур Володимирович
Посада: Завідувач відділу трансплантації та хірургії серця, кардіохірург вищої категорії
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 35 років

У 1986 закінчив Київський Медичний інститут ім. А.А. Богомольця, отримавши диплом з відзнакою за спеціалізацією -хірургія.

2005 рік - стажування в клініці кардіохірургії Ягелонського університету шпиталю ім.   Іоанна Павла II уКракові.

2004 рік - стажуванняв Lourdes Hospital and Western Baptist Hospital Paducah, Kentucky, США. 

В 1999 році -  передатестаційні цикли на кафедрі серцево-судинної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика.

2005 рік  - присвоєна вища атестаційна кваліфікація.

Досвід роботи:

1986 - 1989 роки - лікар-хірург відділення торакоабдомінальної хірургії вад розвитку у дітей інституту педіатрії акушерства та гінекології.

1989 – 2001роки -  молодший науковий співробітник відділення хірургії коронарної недостатності НДІ ССХ.

2001 – 2003 роки - старший науковий співробітник відділення хірургії коронарної недостатності НДІ ССХ.

2003 - 2008 роки - провідний науковий співробітник відділення хірургії ішемічної хвороби cерця ІССХ ім. М. М. Амосова АМН України.

2008 рік по теперішнійчас – керівник відділу хірургії і трансплантації серця Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова АМН України. 

 

2001 рік - захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Тема: «Особливості тактики хірургічного лікування хворих на ішемічну хворобу серця з нестабільною стенокардією».

Автор 37 наукових статей та 2 патентів на винахід.

Володіє всім спектром операцій у хворих з ішемічною хворобою серця, включаючи операції на працюючому серці, при набутихвадах серця.  Щорічно виконує в середньому близько 200-250 операцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo