Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
1.png
Перерва Людмила Олександрівна
Посада: Науковий співробітник, лікар-хірург
Місце навчання: Харківський національний медичний університет
Стаж: 19 років
E-mail: liudmylapererva@gmail.com

Науковий співробітник, хірург вищої кваліфікаційної категорії. Доктор медичних наук. Лауреат премії Президента України для молодих вчених.

Народилася у 1982 році. В 2005 році закінчила медичний факультет Харківського національного медичного університету.
З 2005 по 2008 рік - проходила інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на базі Національного інституту хірургії та трансплантології  ім. О.О.Шалімова НАМН України.
З 2008 року працює в Інституті лікарем-хірургом відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.
В 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».
З 2015 року працює науковим співробітником відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.
В 2016 році присуджено премію Президента України для молодих вчених за роботу «Нові методи діагностики та лікування хворих з кістозною патологією підшлункової залози».

Має опублікованих 123 наукові праці, 12 патентів України на винахід. 

Автор монографії «Хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».

В 2018 році проходила стажування у відділі загальної хірургії та хірургії підшлункової залози в Університетській клініці Borgo Roma в м. Верона, Італія «Instituto del Pancreas».
В 2019 році представила наукові роботи на міжнародному конгресі Європейсько-Африканської гепато-панкреатобіліарної асоціації «E-AHPBA Congress 2019», на засіданні Європейського панкреатологічного клубу «EPC 2019», на конгресі Європейського гастроентерологічного тижня «27 th UEG Week 2019», де була ногороджена Travel Award.
В 2020 році присвоєно вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «хірургія»
06.05.2021 року захистила докторську дисертацію на тему «Розширені резекції в лікуванні хворих з місцеворозповсюдженими пухлинами підшлункової залози».

Є активним членом Європейського клубу панкреатологів (EPC) та Українського клубу панкреатологів, Міжнародної Асоціації панкреатологів (IAP) та  Міжнародної Асоціації гепато-панкреато-біліарних хірургів (IHPBA) .

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo