Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи

Науковий співробітник, хірург першої кваліфікаційної категорії.

Кандидат медичних наук.

Лауреат премії Президента України для молодих вчених.

 

Народилась в 1982 році.

В 2005 р  закінчила другий медичний факультет Харківського національного медичного Університету.

З 2005 по 2008 рр. - проходила інтернатуру по хірургії на базі Інституту хірургії та трансплантології  АМН України.

З 2008 р. працює в Інституті хірургії та трансплантології АМН України лікарем-хірургом відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

В 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».

В 2015 році присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «хірургія».

З 2015 року працює науковим співробітником відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

В 2016 році присуджено премію Президента України для молодих вчених за роботу «Нові методи діагностики та лікування хворих з кістозною патологією підшлункової залози».

Має опублікованих 78 наукових праць, 12 патентів України на винахід.

Автор монографії «Хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».

В 2018 році проходила стажування у відділі загальної хірургії та хірургії підшлункової залози в Університетській клініці Borgo Roma м. Верона, Італія «Instituto del Pancreas».

У 2019 році були представлені наукові роботи на міжнародному конгресі Європейсько-Африканської гепато-панкреатобіліарної асоціації «E-AHPBA Congress 2019», на засіданні Європейського панкреатологічного клубу «EPC 2019», на конгресі Європейського гастроентерологічного тижня «27 th UEG Week 2019», де була ногороджена Travel Award.

Є активним членом Європейського клубу панкреатологів (EPC) та Українського клубу панкреатологів, Міжнародної Асоціації панкреатологів (IAP).

Контактна інформація:

+380969429536

e-mail: liudmylapererva@gmail.com

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo