Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
1.png
Перерва Людмила Олександрівна
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Харківський національний медичний університет
Стаж: 16 років
E-mail: liudmylapererva@gmail.com
Робочий телефон: +380969429536

Науковий співробітник, хірург першої кваліфікаційної категорії. Кандидат медичних наук.

Лауреат премії Президента України для молодих вчених.

Народилася у 1982 році.

В 2005 році закінчила другий медичний факультет Харківського національного медичного університету.

З 2005 по 2008 роки - проходила інтернатуру по хірургії на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

З 2008 року працює в Інституті лікарем-хірургом відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

В 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».

В 2015 році присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «хірургія».

З 2015 року працює науковим співробітником відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

В 2016 році присуджено премію Президента України для молодих вчених за роботу «Нові методи діагностики та лікування хворих з кістозною патологією підшлункової залози».

Має опублікованих 123 наукових праць, 12 патентів України на винахід. Автор монографії «Хірургічне лікування ускладнених псевдокіст підшлункової залози».

В 2018 році проходила стажування у відділі загальної хірургії та хірургії підшлункової залози в Університетській клініці Borgo Roma в м. Верона, Італія «Instituto del Pancreas».

У 2019 році були представлені наукові роботи на міжнародному конгресі Європейсько-Африканської гепато-панкреатобіліарної асоціації «E-AHPBA Congress 2019», на засіданні Європейського панкреатологічного клубу «EPC 2019», на конгресі Європейського гастроентерологічного тижня «27 th UEG Week 2019», де була ногороджена Travel Award.

Є активним членом Європейського клубу панкреатологів (EPC) та Українського клубу панкреатологів, Міжнародної Асоціації панкреатологів (IAP).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo