Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
250.png
Дєєв Валерій Аркадійович
Посада: Керівник лабораторії
Місце навчання: Київський медичний інститут
Стаж: 52 років
E-mail: v.deev@shalimov.org

Кандидат медичних наук

Народився 20 травня 1946 року у місті Дніпропетровську в сім'ї військовослужбовця. З 1947 року жив у місті Мелітополі Запорізької області, де закінчив середню школу у 1962 році. У 1966 році закінчив фельдшерське відділення Мелітопольського медичного училища "з відзнакою". Того ж року вступив до Київського медичного інституту на лікувальний факультет, який закінчив у 1972 році з відзнакою, за спеціальністю "Лікувальна справа".

Комісією по розподілу рекомендований на наукову роботу до інституту фармакології та токсикології МОЗ України і у вересні 1972 року цим інститутом направлений до цільової аспірантури в Інститут молекулярної біології АН СРСР (м. Москва), де виконав дисертацію на тему "Метилазна активність т-РНК в нормальних та пухлинних тканинах" і отримав диплом кандидата медичних наук за спеціальністю "біохімія". З лютого 1976 року і по цей час працює в Інституті хірургії та трансплантології АМН України на посадах старшого наукового співробітника, керівника відділу лабораторних методів дослідження, лабораторії біохімії, бактеріології та імунології.

З початку заснування фахового журналу "Лабораторна діагностика" (1997 рік) - заступник редактора журналу, з 1996 року - член редакційної ради "Журналу практичного лікаря". З 1988 року - є членом президії та віцепрезидентом Українського товариства клінічної лабораторної діагностики. Член президії Союзу Товариств лабораторної діагностики країн СНД.

З 1988 до 2005 року був головним позаштатним спеціалістом МОЗ України.