Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Лисак ЛЫ.jpg
Лисак Любов Іванівна
Лабораторія біохімії та бактеріології
Молодший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Працює      в      Національному      Інституті      хірургії      та      трансплантології ім. О.О.Шалімова з 1976 року.

Закінчила в 1983 р. біологічний факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка за фахом мікробіологія та імунологія.

Працювала лікарем-лаборантом в лабораторії реанімації. С 1997 -молодший науковий співробітник лабораторії біохімії.

Основні направлення роботи наукові дослідження при трансплантації органів. Методами імуноферментного аналізу проводила визначення інсуліну, С-пептиду у реципієнтів з трансплантацією підшлункової залози.

При родинній трансплантації печінки проводила досліджування рівняв про- та протизапальних цитокінів

Досліджувала дію екзогенних та індукторів ендогенних інтерферонів на течію гнійно-септичних ускладнень в хірургії для підвищення ефективності їх лікування"

Має 16 опублікованих робіт, 3 патента. Приймає участь в підготовці нарад, конференцій, симпозіумів з клінічної лабораторної діагностики.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo