Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Симонов.jpg
Симонов Олег Михайлович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 14 років
E-mail: Dr.simonov84@gmail.com
Робочий телефон: +380683512174

Кандидат медичних наук

Народився 9 лютого 1984 року.

З 2001 по 2007 рік навчався на медичному факультеті Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

З 2007 по 2010 рік проходив інтернатуру на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, був атестований та здобув звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».  

З 2010 по 2013 рік працював на посаді лікаря-хірурга у відділенні хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

З 2013 року працює у відділенні хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

Проходив стажування у Turun Yliopistollinen Keskussairaala м.Турку (Фінляндія) та в Universitätsklinikum Schleswig-Holstein м.Любек (Німеччина).

У 2014 році пройшов спеціалізацію з онкологічної хірургії. Має вищу атестаційну категорію.

Є автором 16 наукових праць в профільних журналах, співавтором 20 статей та 9 патентів на винаходи, учасником багатьох наукових хірургічних конгресів.

Дійсний член Міжнародного Панкреатичного Клубу (IPC)

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo