Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Симонов.jpg
Симонов Олег Михайлович
Посада: Завідувач відділення хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору, лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 17 років
E-mail: Dr.simonov84@gmail.com

Кандидат медичних наук

Народився 9 лютого 1984 року.

З 2001 по 2007 рік навчався на медичному факультеті Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

З 2007 по 2010 рік проходив інтернатуру на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, був атестований та здобув звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».  

З 2010 по 2013 рік працював на посаді лікаря-хірурга у відділенні хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

З 2013 року працює у відділенні хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного простору Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.

Проходив стажування у Turun Yliopistollinen Keskussairaala м.Турку (Фінляндія) та в Universitätsklinikum Schleswig-Holstein м.Любек (Німеччина).

У 2014 році пройшов спеціалізацію з онкологічної хірургії. Має вищу атестаційну категорію.

Є автором 16 наукових праць в профільних журналах, співавтором 20 статей та 9 патентів на винаходи, учасником багатьох наукових хірургічних конгресів.

Дійсний член Міжнародного Панкреатичного Клубу (IPC)

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo